Главная » 2022 » Август » 29 » Служіння архієрея у м. Верхньодніпровськ

Служіння архієрея у м. Верхньодніпровськ

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
29 серпня, на другий день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі м. Верхньодніпровськ. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Після літургії, Владика звернувся до всіх присутніх зі словами привітання.