Главная » 2022 » Сентябрь » 3 » День шанування Самарської ікони Пресвятої Богородиці

День шанування Самарської ікони Пресвятої Богородиці

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
3 вересня, у день шанування ікони Божої Матері "Самарська", Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Перд початком літургії було відслужено акафіст до святителя Миколая. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.