Главная » 2022 » Сентябрь » 4 » Неділя 12-та після П'ятидесятниці

Неділя 12-та після П'ятидесятниці

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
4 вересня, у Неділю 12-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвящнніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужив Преосвященніший Афанасій, єпископ Камінь-Каширський, вікарій Волинської єпархії та духовенство собору.
На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Після читання Євангелія, Владика Афанасій виголосив проповідь. Під час літургії було здійснено священицьку хіротонію.