Гловна » 2022 » Вересень » 8 » Митрополит Володимир молитовно відзначив свій День народження

Митрополит Володимир молитовно відзначив свій День народження

Автор: Адміністратор
8 вересня, у день святкування Стрітення Володимирської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший митрополит Каменський та Царичанський Володимир молитовно відзначив свій День народження. Урочисте богослужіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське Архіпастир очолив у співслужінні  Преосвященнішого Афанасія, єпископа Камінь-Каширського, вікарія Волинської єпархії та духовенства єпархії, які прибули привітати свого Правлячого архіпастиря зі святом. Перед початком літургії, було звершено акафістний спів до святителя Миколая. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після співання запричастного вірша, проповідь про вшанований образ промовив клірик собору протоієрей Олександра Князюка. Теплі слова привітань принесли Владиці цього дня також і парафіяни, молитовно
що розділили радість зі своїм Архипастирем.