Главная » 2022 » Сентябрь » 15 » Архіпастир очолив Акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію

Архіпастир очолив Акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
15 вересня, у четвер 14 - го тижня після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, Митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.