Главная » 2022 » Сентябрь » 21 » Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
21 вересня, у день двунадесятого свята Різдво Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у тезоіменитому храмі с. Новомиколаївка Верхівцевського благочиння. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Після літургії було звершено хресну ходу навколо храму та освячення купола та хреста. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів про свято та закликав на всіх Боже благословення.