Главная » 2022 » Октябрь » 2 » Неділя 16-та після П'ятидесятниці

Неділя 16-та після П'ятидесятниці

02.12.2022
Автор: kmnskeparh
2 жовтня 2022 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, день пам'яті благовірного великого князя Ігоря Чернігівського та Київського, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у храмі на честь благовірного князя Ігоря м. Кам'янське з нагоди престольного свята. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста.  Після читання Євангелія, Владика виголосив проповідь про таланти. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Після літургії було звершено хресну ходу навколо храму. Наприкінці Владика привітав всях зі святом, настоятеля привітав з днем тезоіменитства та закликав на всіх Боже благословення.