Главная » 2022 » Октябрь » 25 » Архіпастир звершив Богослужіння у кафедральному соборі

Архіпастир звершив Богослужіння у кафедральному соборі

29.11.2022
Автор: kmnskeparh
25 жовтня 2022 року, у вівторок 20-го тижня після П'ятидесятниці, день шанування ікон Божої Матері "Ієрусалимської" та "Калузької", Високопреосвященніший Володимр, Митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста. Перед початком літургії, було звершенно Параклісіс до Пресвятої Богородиці. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.