Главная » 2022 » Ноябрь » 4 » Казанський храм міста Кам'янське відзначив престольне свято

Казанський храм міста Кам'янське відзначив престольне свято

02.12.2022
Автор: kmnskeparh
4 листопада 2022 року, у день святкування ікони Божої Матері "Казанська", Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у тезоіменитому храмі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста. На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Під час літургії була звершена дияконська хіротонія. Після літургії було звершено хресний хід навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів історію про шанування образу Богородиці, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.