Главная » 2022 » Ноябрь » 22 » День Архієрейської хіротонії Правлячого Архієрея

День Архієрейської хіротонії Правлячого Архієрея

02.12.2022
Автор: kmnskeparh
22 листопада 2022 року, у день шанування ікони Божої Матері "Скоропослушниця" Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський звершив Параклісис до Божої Матері та Божественну літургію у Свято-Миколаївському Кафедральному соборі м. Кам'янське.

Цього дня, чотирнадцять років тому, в Трапезному храмі на честь прпп. Антонія і Феодосія Києво-Печерських Свято-Успенської Киево-Печерської Лаври, Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром (Сабодан, +2014) та сонмом єпископату архімандрит Володимир (Орачов) був рукопокладений на єпископа Кременчуцького і Лубенського.

У цей день духовенство Кам'янської єпархії разом з паствою прибули щоб привітати свого архіпастиря з днем архієрейської хіротонії.

Під час літургії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.