Главная » 2022 » Ноябрь » 27 » Неділя 24-та після П'ятидесятниці

Неділя 24-та після П'ятидесятниці

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
27 листопада 2022 року, у Неділю 24-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті святого апостола Филипа, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору.

Під час літургії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
На заупокойній єктенії піднесли особливі прохання за всіх наших співвітчизників заморених голодом.