Главная » 2022 » Декабрь » 14 » День пам'яті святого апостола Андрія Первозванного

День пам'яті святого апостола Андрія Первозванного

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
13 грудня 2022 року, у день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у храмі на честь святого апостола Андрія м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство епархії.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.

Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів про святого апостола Андрія, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.