Главная » 2022 » Декабрь » 17 » День пам'яті святої великомучениці Варвари

День пам'яті святої великомучениці Варвари

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
17 грудня 2022 року, у день пам'яті святої великомучениці Варвари, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Варваринському храмі що в Карнаухівці м. Кам'янске.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство епархії.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.

Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів про святу великомученицю Варвару, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.