Главная » 2022 » Декабрь » 20 » Престольне свято Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам'янське

Престольне свято Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам'янське

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
19 грудня 2022 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, престольне свято кафедрального собору м. Кам'янське, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста.

Перед початком літургії було звершено акафістний спів до Святителя Миколая.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.

Після літургії перед іконою святителя Миколая було звершено славлення. Владика привітав всіх зі святом, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.