Главная » 2023 » Январь » 5 » Акафістний спів до святителя Миколая

Акафістний спів до святителя Миколая

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
5 січня 2023 року, у четвер 30-го тижня після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив акафістний спів до святителя Миколая у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста.

Під час акафісту були піднесені особливі прохання про мир на українській землі та позбавлення від ворога.

Після акафісту було освячено ікону преподобного Сергія, ігумена Радонезького, яка була написана на пожертви парафіян для кафедрального собору.

Наприкінці Владика звернувся до зібравшихся зі словом, в якому особливо подякував парафіян, які внесли свої пожертви для написання цієї ікони.