Главная » 2023 » Январь » 7 » Архіпастир очолив Божественну літургію у кафедральному соборі в день свята Різдва Христового

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
7 січня 2023 року, у день Різдва Христового, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.