Главная » 2023 » Февраль » 19 » У Кам'янському відбувся благодійний концерт

У Кам'янському відбувся благодійний концерт

23.03.2023
Автор: kmnskeparh
Комментарии: 0
Просмотров: 280
Увечері 19 лютого, з благословіння Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам’янського і Царичанського, на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки, відбувся благодійний концерт за участі митрополичого хору Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам‘янське, а також головного гостя концерту, переможця телевізійного проєкту «Голос країни» священника Олександра Клименко.

Після співання митрополичим хором духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни», до всіх присутніх звернувся митрополит Володимир зі словом привітання та подяки за відкритість людских сердець, зауваживши що  за ту працю, котру ми сьогодні робимо задля наших захисників та перемоги, Господь наділить нас всим тим добрим, адже роблячи для свого ближнього добро, тим самим ми це робимо для Самого Христа.

Головною метою концерту, був збір коштів для закупівлі засобів захисту місцевим підрозділам Збройних Сил України. Виражаємо щиру подяку отцю Олександру Клименко, за те що погодився взяти участь у благодійному концерті.

Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.

Комментарии

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вхід ]