Гловна » 2023 » Лютий » 24 » Відбулося засідання розширеного складу єпархіальної ради

Відбулося засідання розширеного складу єпархіальної ради

Автор: Адміністратор
24 лютого 2023 року, у будівлі Кам'янського єпархіального управління, відбулося засідання розширеного складу єпархіальної ради.

Під голуванням Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, було рознлянуто низку важливих адміністративних, дисциплінарних та інших робочих питань життя духовенства і парафій єпархії.

Серед інших питань, особливу увагу було приділенно:
- розглянутий та затверджений графік архієрейських богослужінь у Великому посту;
- підбили підсумки проведених благодійних ярмарок;
- розглянуто питання стосовно прибування до храмів єпархії у дні Великого посту, шанованих святинь, для підкріплення молитовного духу.