Гловна » 2023 » Березень » 23 » День пам'яті Сорока мучеників Севастійських

День пам'яті Сорока мучеників Севастійських

Автор: Адміністратор
Увечері 22 березня 2023 року, у середу четвертого тижня Великого посту, день пам'яті сорока мучеників Севастійських,  Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Літургію Передосвяченних дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Іоанн Золотоноський, вікарій Черкаської єпархії та духовенсвто Криничанського благочиння.

Перед початком літургії, духовенство Криничанського благочиння підійшло до Таінства Сповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.

Під час літургії, була зверщена дияконська хіротонія.