Гловна » 2023 » Березень » 30 » День пам'яті преподобного Олексія, чоловіка Божого

День пам'яті преподобного Олексія, чоловіка Божого

Автор: Адміністратор
Увечері 30 березня 2023 року, у четвер п'ятого тижня Великого посту, день пам'яті преподобного Олексія чоловіка Божого,  Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Літургію Передосвяченних дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвяшенству співслужило духовенство міста.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.