Гловна » 2023 » Березень » 31 » Похвала Пресвятої Богородиці

Похвала Пресвятої Богородиці

Автор: Адміністратор
Увечері в п'ятницю п'ятого тижня Великого Посту, 31 березня 2023 року, Церква на суботній утрені звершує так звану "Похвалу Божої Матері" - урочисте читання Акафіста Пресвятої Богородиці "Радуйся, Невесто Неневестная", коли 4 рази духовенство виходить із вівтаря для звершення Акафісту.

У Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське богослужіння очолив настоятель собору, Високопреосвященніший митрополит Кам'янський та Царичанський Володимир, у співслужінні духовенства собору, духовенства парафій Кам'янського округу та парафій єпархії, що прибули взяти участь у соборному служінні. Каждіння під час читання Акафіста відбувалося перед кожним з Богородичних образів собору.

Після закінчення богослужіння перед шановним Тихвінським образом священнослужителі заспівали "Під Твою Милість".