Гловна » 2023 » Травень » 18 » У день пам'яті великомучениці Ірини архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

Автор: Адміністратор
18 травня 2023 року, у четвер 5-го тижня після Пасхи та день пам'яті великомучениці Ірини, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Перед літургією був звершенний акафістний спів до святителя Миколая.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.