Лист Президента України до Собору єпископів УПЦ

13.08.2014
Собору єпископів Української Православної Церкви
Високоповажні Владики!
Сьогодні у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відбувається історична подія – обрання Предстоятеля самостійної і незалежної в управлінні Української Православної Церкви.

Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

12.08.2014
Автор: Админ

12 серпня у Синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

В соборе провели отпевание погибших

11.08.2014
11 августа в Свято-Николаевском кафедральном соборе г. Днепродзержинска провели отпевание погибших Кордабнева Владимира и Максима Кочуры

В Свято-Николаевском соборе прощались с погибшим воином

06.08.2014
6 августа в Свято-Николаевском кафедральном соборе г. Днепродзержинска состоялось отпевание убиенного воина Александра

Клирик епархии взяв участь у Міжнародній конференції в Білорусі

26.07.2014
Настоятель храму преподобного Сергія Радонєжського м. Дніпродзержинська архімандрит Арсеній (Бочкарь) взяв участь у Міжнародній конференції в Білорусі

13 августа состоится Собор епископов УПЦ

06.07.2014
Автор: Админ
7 июля состоялось заседание Священного Синода Украинской Православной Церкви под председательством Местоблюстителя Киевской митрополичьей кафедры митрополита Черновицкого и Буковинского Онуфрия

Відійшов до Господа Блаженніший Володимир

05.07.2014
Відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

Вранці в суботу, 5 липня відійшов до Господа Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 44 45 »