Главная » 2011 » Сентябрь » 19 » 19 Сентября 2011, Архієпископ Олександр (Драбинко) про здоров’я Предстоятеля

19 Сентября 2011, Архієпископ Олександр (Драбинко) про здоров’я Предстоятеля

02.04.2023
Автор: user
Комментарии: 0
Просмотров: 1511

Звістка про госпіталізацію Блаженнішого Митрополита Володимира та оперативне втручання, яке 16 вересня довелося перенести Предстоятелеві у зв’язку з отриманою ним травмою ноги (перелом шейки стегна), викликала величезну стурбованість серед віруючих.

До редакції інформаційного порталу «Православіє в Україні» надходять численні запити щодо стану здоров’я Його Блаженства. Відповідаючи на хвилювання вірних чад Української Православної Церкви з приводу самопочуття Предстоятеля, його секретар архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) у коментарі порталу заявив:

«Операцію було зроблено у той самий день, коли стався перелом. Пройшла вона успішно, і, за словами лікарів, загрози ані здоров’ю, ані подальшій функціональності Блаженнішого Митрополита Володимира немає. Маємо надію, що буде саме так. Зазвичай після таких операцій за 10 днів люди літнього віку вже стають на ноги й з паличкою самостійно пересуваються.

У зв’язку з наявністю у Митрополита Володимира хвороби Паркінсона, реабилітаційний період може бути дещо тривалішим.

Ми повинні бути оптимістами, та все ж таки дивитися правді в очі: вік і хвороби так чи інакше позначаються на самопочутті. Проте Його Блаженство, не дивлячись на те, що сьогодні — тільки третій день, як сталася травма й було зроблено операцію, підписує документи, вислуховує новини, і самостійно, за допомогою ходунків, пересувається по лікарняній палаті.

Щодня ми відвідуємо Предстоятеля, отримуємо від нього вказівки і розпорядження щодо подальших дій, відряджень, проведення намічених раніше заходів».

За словами архієпископа Олександра, за Предстоятелем організований наскільки можливо ретельний і кваліфікований догляд, ведеться постійне медичне спостереження. Але головним для Архіпастиря є молитовна підтримка вірних Української Православної Церкви.

http://orthodoxy.org.ua/


Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.

Комментарии

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вхід ]