Гловна » 2011 » Вересень » 30 » КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир виписався з лікарні та дякує усім за молитви

Цього ж дня Предстоятель УПЦ мав телефонну розмову з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом, який має відвідати Чернівецьку єпархію УПЦ 1-2 жовтня 2011 року. Блаженніший Владика подякував Святішому Патріархові за молитви та повідомив, що на освяченні Свято-Троїцького собору в Банченах його представлятиме голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Під час виписки з лікарні Предстоятель Української Православної Церкви також подякував всім вірним за щирі молитви.