Главная » 2013 » Июль » 9 » День архиерейской хиротонии Предстоятеля УПЦ

День архиерейской хиротонии Предстоятеля УПЦ

02.12.2022
Автор: Админ
Комментарии: 0
Просмотров: 1297
В день Тихвинской иконы Божией Матери, Предстоятель Украинской Православной Церкви Блаженнейший Митрополит Владимир отметил 47-летие своей архиерейской хиротонии. Литургия прошла в Свято-Пантелеимоновском соборе женского монастыря в Феофании. Преосвященнейший Владимир епископ Днепродзержинский и Царичанский поздравил предстоятеля.
Справка:
23 червня 1966 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій і Священний Синод визначили архімандритові Володимиру бути єпископом Звенигородським, вікарієм Московської єпархії, з дорученням виконувати обов’язки представника Руської Православної Церкви у Всесвітній Раді Церков.
Саме в день пам’яті Тихвінської ікони Божої Матері, 47 років тому, в Успенському соборі Троїце-Сергієвої Лаври і було звершено єпископську хіротонію Блаженнішого Митрополита Володимира.
З особливою любов’ю наш Предстоятель вшановує цей образ Пресвятої Богородиці, який упродовж усіх років архієрейського служіння дивним чином покровительствує Блаженнішому Владиці.
До речі, лише рік тому Українська Православна Церква відзначала 20-річчя Предстоятельства Блаженнішого Митрополита Володимира. А у рік 45-річчя хіротонії Блаженнішого Владику було удостоєно найвищої державної відзнаки ― звання "Герой України".http://orthodox.org.ua/

Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.

Комментарии

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вхід ]