Гловна » 2014 » Червень » 27 » Президент закликав до мирного плану

Президент закликав до мирного плану

Президент України Петро Порошенко закликав представників церков та конфесій долучитися до реалізації мирного плану у Донецькій та Луганській областях, — повідомляє сайт president.gov.ua.
«Церква не має бути осторонь. Мені здається, що в цих умовах залучення Церкви і її милосердна місія дуже важливі», — сказав Глава держави.
Петро Порошенко запропонував священнослужителям підтримати людей, які перебувають у полоні бойовиків і сприяти налагодженню діалогу для їх звільнення. «Це те служіння Богу, на моє розуміння, яке сьогодні потребує Україна, народ і заручники», — наголосив він.
Участь духовенства має бути добровільною, на волонтерських засадах, — наголосив Петро Порошенко. «Я знаю, що в Україні велика кількість служителів церков, які можуть виконати цю непросту місію», — сказав Президент.
Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій підтримав таку ініціативу Президента.