Главная » 2016 » Июль » 20 » Нова назва єпархії та титул єпархіального Архієрея

Нова назва єпархії та титул єпархіального Архієрея

28.06.2017
Журнали засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 20 липня 2016 року
Ж У Р Н А Л № 26

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

СЛУХАЛИ:
Рапорт Преосвященного архієпископа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира про зміну назви Дніпродзержинської єпархії Української Православної Церкви та титулу єпархіального архієрея на «Кам’янський і Царичанський» і внесення відповідних змін до Статуту Управління Дніпродзержинської єпархії.

Довідка:
19 травня 2016 року Верховна Рада України прийняла Постанову №4085 від 17.02.2016 щодо перейменування окремих населених пунктів та районів, відповідно до якої м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області перейменоване на м. Кам’янське.

УХВАЛИЛИ:
Благословити:
1) змінити назву єпархії з Дніпродзержинська єпархія Української Православної Церкви на Кам’янська єпархія Української Православної Церкви.

2) змінити титул єпархіального архієрея з «Дніпродзержинський і Царичанський» на «Кам’янський і Царичанський».

3) прийняти відповідні зміни та доповнення до Статуту Управління Дніпродзержинської єпархії Української Православної Церкви і змінити назву «Управління Дніпродзержинської єпархії Української Православної Церкви» на «Управління Кам’янської єпархії Української Православної Церкви».