Гловна » 2020 » Квітень » 9 » Звернення до духовенства Кам’янської єпархії УПЦ

Звернення до духовенства Кам’янської єпархії УПЦ

Звернення до духовенства
Кам’янської єпархії Української Православної Церкви
про особливості звершення богослужіньта святих таїнств
на період загальнонаціонального карантину в Україні

Керуючись рекомендаціями Священного Синоду УПЦ від 18 березня 2020 року, а також коментарем юридичного відділу УПЦ щодо посилення обмежень під час карантину, беручи до уваги досвід деяких співбратів-архієреїв, а також постанову КМУ № 211 від 11 березня 2020 р. та постанову КМУ № 255 від 2 квітня 2020 р.,закликаюдуховенствоКам’янської єпархіїУкраїнської Православної Церкви, вжити наступних тимчасових заходів:
  1. Усі храми УПЦ залишаються діючими, богослужіння та таїнства в них можуть звершуватися вдень і вночіале за умови присутності у середині храму не більше 10 осіб мирян.
  2. Після звершення богослужіння двері храму залишаються відчиненими протягом дня, але перебувати в ньому одночасно можуть не більше 2-х осіб – по черзі.
  3. Священнослужитель, за попередньою домовленістю, має забезпечити можливість приступити парафіянам в храмі до сповіді або до причастя.
  4. В монастирях та чоловічих і жіночих общинах Кам’янської єпархії богослужіння мають звершуватися в присутності лише насельників та насельниць обителей.
  5. Працівники храму повинні дотримуватись санітарно-епідеміологічних норм при виконанні свого послуху.
Архієпископ
Кам’янський та Царичанський