Главная » 2021 » Сентябрь » 16 » Співчуття у зв'язку з кончиною митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія

23.10.2021
Автор: deinega
Тимчасово керуючому Рівненською єпархією, Преосвященному Пимену, єпископу Дубенському, вікарію Рівненської єпархії, духовенству, чернецтву та вірянам Рівненської єпархії Української Православної Церкви.

Висловлюю щирі співчуття Вам, дорогий Владико, духовенству, чернецтву і всім вірним чадам Рівненської єпархії. З сумом сприйняв звістку про смерть Високопреосвященнішого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія. Більше тридцяти років Владика Варфоломій ніс свій архіпастирський послух на Рівненській землі сіючи любов до людей та священства надаючи їм добро, чинив по слову святого апостола Павла «Радійте з радіючими і плачте з тими, хто плаче» (Рим. 12:15), була очевидна для всіх оточуючих. Саме через таких відданих Христу і Його Церкві архіпастирів зміцнювалося в минулому і затверджується нині святе Православ'я. Звертаюсь з молитвами до Всемилостивного Господа, щоб Він вселив новопреставленого трудівника ниви церковної в обителі вічні, в місце світло, місце злачне, місце спокійне і зміцнив душевні сили всіх, хто нині переживає цю втрату.
Вічна пам’ять новопреставленому Преосвященному митрополиту Варфоломію.

Володимир
Митрополит Кам’янський і Царичанський