Гловна » 2022 » Березень » 07

Читання першої частини канону преподобного Андрія Критського у Свято-Миколаївському кафедральному соборі

Коментарі: 0
У вечері 7 березня, в понеділок першої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший митрополит Володимир звершив читання першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Читання канону Андрія Критського в Свято-Богоявленському храмі м. Кам'янське

Коментарі: 0
Згідно традиції, читання Великого Покаянного канону Андрія Критського, митрополит Володимир окрім Свято-Миколаївського кафедрального собору звершує також в одному з міських храмів.

Акафіст Святителю Миколаю

Коментарі: 0
7 березня, в Понеділок першої седмиці Великого посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафіст святителю Миколаю в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.