Гловна » 2022 » Березень » 11

Молебний спів перед шанованим образом жіночої обителі

Коментарі: 0
Увечері 11 березня, у п'ятницю першого тижня Великого Посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит  Кам'янський і Царичанський, очолив малу вечерю з молебним каноном до Божої Матері перед шанованим чином "Одигітрія" у Свято-Покровському жіночому монастирі м. Кам'янське

Служіння правлячого Архієрея у п'ятницю першого тижня Великого посту

Коментарі: 0
11 березня, у п'ятницю першого тижня Великого посту, Високопреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю та Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

У Кам’янському відспівали загиблого воїна

Коментарі: 0
26 лютого від вогнепального поранення під час боїв біля міста Волноваха Донецької області загинув кам'янчанин, сержант Вергун Олександр Ігорович.

У Кам’янському проводили в останній шлях загиблого воїна

Коментарі: 0
3 березня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі Кам’янського в останній шлях проводили нашого земляка 27-річного Михайла Шимона.

Читання четвертої частини канону преподобного Андрія Критського

Коментарі: 0
У вечері 10 березня, в четверг першої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший митрополит Володимир звершив читання четвертої заключної частини покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.