Главная » 2022 » Март » 30 » Архієрейське Богослужіння у сел. Царичанка. Сповідь Царичанського благочиння.

Архієрейське Богослужіння у сел. Царичанка. Сповідь Царичанського благочиння.

Автор: deinega
30 березня, в середу четвертого тижня Неділі Хрестопоклонної, Високопреосвященніший Володимир , митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі сел. Царичанка. Його Високопреосвященству співслужило духівник єпархії протоієрей Вадим Шкляренко, благочинний Цаичанського округу протоієрей Віктор Брилюк та духовенство благочиння. Перед літургією духівником єпархії було звершено Таїнство Сповіді над духовенством Царичанського благочиння. За літургією були вознесені молитві про дарування миру в нашій Державі та припинення ворожнечі.
Після Богослужіння був звершений чин освячення насіння перед початком посівної, для місцевих фермерів та для всіх людей які принесли у цей день до храму насіння. Владика також звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.