Гловна » 2022 » Квітень » 01

Владика звершив молебний спів перед шанованим Китайгородським образом Божої Матері

Коментарі: 0
Увечері 1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Великого Посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит  Кам'янський і Царичанський, очолив малу вечерю з молебним каноном до Божої Матері перед шанованим образом "Взграння Немовляти" у Свято-Успенському храмі с. Китайгород.

Духівник єпахії звершив Таїнство сповіді для Верхівцевського та Верхнідніпровського благочиння

Коментарі: 0
1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Великого посту, з благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, в храмі на честь святої Трійці  м. Верхівцеве, було здійснено Божественну літургію Передосвячених Дарів та сповідь духовенства Верхівцевського та Верхнідніпровського благочинь.

Архіпастир звершив акафіст святителю Миколаю та Літургію Передосвячених Дарів

Коментарі: 0
1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Велико посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю та літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.