Главная » 2022 » Апрель » 16 » Всенічне бдіння в канун свята Входу Господнього до Єрусалиму

Всенічне бдіння в канун свята Входу Господнього до Єрусалиму

29.06.2022
Автор: deinega
За тиждень до світлого свята Великодня Православна Церква відзначає велике двонадесяте свято - Вхід Господній в Єрусалим, у народі більш відомий як Вербне Воскресіння.
Свою назву це свято отримало від звичаю приходити до храму з вербними гілками, які з настанням весни
розпускаються одними з перших і символізують ті пальмові гілки, якими зустрічали Христа під час Його входу в Єрусалим.
Святкове всенічне бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі очолив Високопреосвященніший
митрополит Володимир, у співслужінні соборного духовенства.
Після звершення полієлея Архіпастир освятив гілочки верби, які на помазанні були вручені кожному, хто молиться.