Главная » 2022 » Апрель » 29 » У Світлу П'ятницю Владика звершив Богослужіння в с. Українка

У Світлу П'ятницю Владика звершив Богослужіння в с. Українка

14.08.2022
Автор: deinega
29 квітня, у Світлу П'ятницю, день шанування ікони Божої Матері "Живоносне Джерело", Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері "Спорительниця хлібів" с. Українка Криничанського благочиння. Владиці співслужило духовенство благочиння. Перед початком літургії, Владика преподав всім Благодатний вогонь. За літургією піднесли особливі прохання про настання миру на українській землі та позбавлення від ворога. Після літургії була здійснена хресна хода навколо храму, під час якої біля храмового джерела було освячено воду.  Наприкінці Владика привітав всіх зі святом Світлого Христового Воскресіння, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.