Гловна » 2022 » Травень » 22 » Неділя 5-та після Пасхи. Престольне свято кафедрального собору.

Неділя 5-та після Пасхи. Престольне свято кафедрального собору.

Автор: deinega
22 травня, у Неділю 5-ту після Пасхи та день пам'яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору та приходів міста. Під час малого входу, за старанні труди во славу Святої Церкви, були удостоєні церковних нагород:
- з нагоди 75 річчя від дня народження та 25 років служіння у сані пресвитера, клірик храму на честь святителя Луки Кримського м. Камёянське протоієрей Миколай Липенко нагороджений орденом святителя Миколая Чудотворця;
- клірик кафедрального собору ієрей Іоанн Костів, нагороджений правом носіння камилавки;
- клірик кафедрального собору ієродиякон Адам (Дейнега), нагороджений правом носіння подвійного ораря.
За Літургією помолились про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, про тих хто у відчаї і втратив домівки, про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним, щоб Господь напоумив владу та зміцнив мужністю воїнів.
Богослужіння завершилось хресним ходом навколо собору та молитвою до святителя Миколая Чудотворця.
Владика привітав всіх зі святом, і побажав, щоб молитвами святого Миколая Господь благословив нашу землю миром.