Главная » 2022 » Май » 24 » Архіпастир звершив Акафістний спів до Пресвятої Богородиці

Архіпастир звершив Акафістний спів до Пресвятої Богородиці

29.06.2022
Автор: deinega
24 травня, у Вівторок 5-ї седмиці після Пасхи, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів до Пресвятої Богородиці перед шанованим Тихвінським образом, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м.Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужили благочинні округів єпархії та духовенство приходів єпархії. Під час акафісту були піднесені особливі прохання про припинення ворожнечі та дарування миру нашій державі.
Після звершення акафісту, у єпархіальному управлінні відбулося засідання єпархіальної ради, на якому розглянуті актуальны питання життя парафій єпархії. Також було обрано представників від єпархії, для участі у зібрані єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви, яке відбудеться найближчим часом у м. Києві.