Главная » 2022 » Июль » 12 » День пам'яті Першоверховних апостолів Петра і Павла

День пам'яті Першоверховних апостолів Петра і Павла

14.08.2022
Автор: kmnskeparh
12 липня, у день пам'яті святих Першоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у тезоіменитому храмі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархіїї. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після літургії, був звершений хресний хід навколо храму. Після літургії було здійснено хресну ходу навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх з престольним святом, розповів про подвиг святих апостолів Петра і Павла, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословення.