Главная » 2022 » Июль » 24 » Неділя 6-а після П'ятидесятниці

Неділя 6-а після П'ятидесятниці

14.08.2022
Автор: kmnskeparh
24 липня, в Неділю 6-у після П'ятидесятниці, день пам'яті святої Рівноапостольної княгині Ольги, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Ольгинському храмі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після літургії було здійсненно хресну ходу навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.