Главная » 2022 » Август » 28 » Успіння Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
28 серпня, у двунадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці , Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Вільногірськ. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії.  На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після літургії було звершено хресний хід навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, побажав всім миру та закликав на всіх Боже благословіння.