Главная » 2022 » Сентябрь » 19 » Архієрейське служіння в с. Іллінка

Архієрейське служіння в с. Іллінка

04.10.2022
Автор: kmnskeparh
19 вересня, у день спомину Чуда Архістратига Божого Михаїла бувшого в Хонах, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у храмі на часть Архістратига Божого Михаїла с. Іллінка Криничанського благочиння. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії.  На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Після літургії було звершено хресну ходу навколо храму. Наприкінці Владика привітав всіх зі святом, розповів про свято та закликав на всіх Боже благословення.