Главная » 2022 » Октябрь » 13 » Розпорядження

29.11.2022
Автор: kmnskeparh
Розпорядження

14 жовтня в день святкування  Покрови Божої Матері, відзначаться День захисника і захисниці України. Свято Покрови з давніх років є святом козацтва, котре шанувало Покров Богородиці і завжди молилося до Божої Матері про заступництво.
           У зв'язку з зазначеним , з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, у всіх храмах і монастирях Кам'янської єпархії благословляю звершити молебні за живих та панахиди за померлих захисників України.
           Відповідальність за виконання, покладається на благочинних округів єпархії.

+Володимир
Митрополит Кам'янський і Царичанський