Главная » 2022 » Декабрь » 4 » Неділя 25-та після П'ятидесятниці, свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
4 грудня 2022 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.