Главная » 2022 » Декабрь » 30 » У Кам'янському зустріли Всеукраїнську хресну ходу зі святиннями

У Кам'янському зустріли Всеукраїнську хресну ходу зі святиннями

06.02.2023
Автор: kmnskeparh
30 грудня 2022 року, у п'ятницю 29-ї седмиці після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів до святителя Миколая та Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство епархії.

Перед початком Богослужіння, з благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, до Свято-Миколаївського кафедрального собору прибули  чудотворні ікони Покрову Пресвятої Богородиці з часткою омофору та святителя Миколая з часткою його святих мощей.

Молитовний хід проводить Синодальний відділ УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.
Святині молитовної ходи – образ Покрову Пресвятої Богородиці з часткою омофора Пречистої Діви та іконою святителя Миколая Мирлікійського чудотворця з часткою його мощей, – побували вже у Запорізькій, Криворізькій, Кіровоградській, Житомирській, Рівненській, Київській, Сумській, Чернігівській, Херсонській єпархіях та навіть на передовій, духовно підтримуючи наших захисників.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.