Гловна » 2023 » Лютий » 21 » На парафіях Кам'янської єпархії відбулися благодійні ярмарки на користь ЗСУ частина 2-га

Автор: Адміністратор
19 лютого 2023 року, у Неділю м'ясопусну, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Кам'янського і Царичанського Володимира, на парафіях Кам'янської єпархії відбулися благодійні ярмарки на користь ЗСУ.

На ярмарках людям пропонували скуштувати випічку, традиційну для масляного тижня.

Всі кошти, які були зароблені на ярмарках, підуть на закупівлю засобів захисту для місцевих підрозділів Збройних Сил України.