Гловна » 2023 » Березень » 25 » Поминальна субота четвертого тижня Великого посту

Поминальна субота четвертого тижня Великого посту

Автор: Адміністратор
25 березня 2023 року, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське було здійснено Божественну Літургію, яку очолив Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, у співслужінні духовенства собору.

Субота четвертого тижня Великого Посту присвячена сугубому поминанню померлих і є остання у цьому посту, тому на богослужінні були суто піднесені прохання про упокій усіх від віку померлих православних християн, а також проспівано "Вічна пам'ять".

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.

Після закінчення Літургії було здійснено панахиду з читанням акафісту "Господи Любове невимовна".