Гловна » 2023 » Квітень » 16 » Світле Христове Воскресіння

Світле Христове Воскресіння

Автор: Адміністратор
16 квітня 2023 року, у день Світлого Христового Воскресіння, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Пасхальне Богослужіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

В зв'язку з обставинами які відбуваться у нашій Державі, Богослужіння було відслужено зранку.

Під співи стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе..." віруючі здійснили хресну ходу навколо храму та почалася пасхальна заутреня.

Після прочитання "Слова оголосного Іоанна Златоуста" духовенство змінило білі ризи на червоні.
За великодньою Літургією, за ще однією святковою традицією, Євангеліє було прочитано кількома мовами, а саме: українська, церковнослов'янська, старогрецька, латинська, циганська, румунська, німецька, польська та сербська.

За Літургією були прочитані Послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія та Високопреосвященнішого митрополита Володимира.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також було піднесено молитву за Святу Церкву.
По заамвонній молитві було освячено артос і почалося освячення великодніх приношень.

Христос Воскресе! Воістину Воскрес!