Десята п'ятниця після Пасхи
23 червня 2023 року, у 10-ту п'ятницю після Пасхи, на джерелі освяченому на честь ікони Божої Матері "Живоносне джерело", яке знаходиться на горі Калитва біля с. Китайгород Царичанського благочиння, було звершено Божественну літургію та освячення води.
З благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, очолив Богослужіння духівник Кам'янської єпархії протоієрей Вадим Шкляренко у співслужінні духовенства благочиння та єпархії.
За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
![](/_nw/34/s26614016.jpg)
![](/_nw/34/s56998148.jpg)
![](/_nw/34/s02756014.jpg)
![](/_nw/34/s19229184.jpg)
![](/_nw/34/s66906757.jpg)
![](/_nw/34/s39346383.jpg)
![](/_nw/34/s92501640.jpg)
![](/_nw/34/s40477444.jpg)
![](/_nw/34/s21491872.jpg)
![](/_nw/34/s88307194.jpg)
![](/_nw/34/s92302448.jpg)
![](/_nw/34/s42786888.jpg)
![](/_nw/34/s71022866.jpg)
![](/_nw/34/s30636967.jpg)
![](/_nw/34/s23549251.jpg)
![](/_nw/34/s20137774.jpg)
![](/_nw/34/s96743684.jpg)
![](/_nw/34/s80174622.jpg)
![](/_nw/34/s77865847.jpg)
![](/_nw/34/s03559898.jpg)
Увага! Копіювання та використання матеріалів сайту без попереднього погодження заборонено.
З благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, очолив Богослужіння духівник Кам'янської єпархії протоієрей Вадим Шкляренко у співслужінні духовенства благочиння та єпархії.
За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
![](/_nw/34/s26614016.jpg)
![](/_nw/34/s56998148.jpg)
![](/_nw/34/s02756014.jpg)
![](/_nw/34/s19229184.jpg)
![](/_nw/34/s66906757.jpg)
![](/_nw/34/s39346383.jpg)
![](/_nw/34/s92501640.jpg)
![](/_nw/34/s40477444.jpg)
![](/_nw/34/s21491872.jpg)
![](/_nw/34/s88307194.jpg)
![](/_nw/34/s92302448.jpg)
![](/_nw/34/s42786888.jpg)
![](/_nw/34/s71022866.jpg)
![](/_nw/34/s30636967.jpg)
![](/_nw/34/s23549251.jpg)
![](/_nw/34/s20137774.jpg)
![](/_nw/34/s96743684.jpg)
![](/_nw/34/s80174622.jpg)
![](/_nw/34/s77865847.jpg)
![](/_nw/34/s03559898.jpg)
![](/_nw/34/s57946921.jpg)
Увага! Копіювання та використання матеріалів сайту без попереднього погодження заборонено.