Главная » 2013 » Березень » 22 » Перша седмиця Великого посту

Перша седмиця Великого посту

Автор: Миронец
Перша седмиця Великого посту в Свято-Вознесенському храмі с. Семенівка. Отець Володимир відслужив канон Андрія Крітського та літургію Передосвячених дарів . На службу Божу прийшли віруючі прихожани для того, щоб прийняти тіло і кров Христа Спасителя та приклонитися розп`ятому Господеві. Піст Святий- це час молитви, прощення гріхів ближньго і перепрошення Христа за всі наші гріхи- час на милостиню і добрі діла. Цей піст, який триває сорок днів, пам`ять того, як сам Син Божий, Ісус Христос, молився й постив сорок днів, готуючи себе на страсті, які Він переніс задля нас і задля нашого спасіння. Ці сорок днів- це десята частина Божого року, що їх призначила Свята Церква для того, щоб ми постили й добрими вчинками змили з себе бруд наших гріхів.

Протоієрей Володимир Миронець, настоятель
 Свято-Вознесенського храму с. Семенівка